Csurgói Kézilabda Klu

Értékes pontokat vesztettünk vasárnap | Csurgói Női

Csurgói Női Kézilabda Club CSNKC - Home Faceboo

1. Dél-Magyarország egyik legnagyobb múltú női kézilabdacsapata. (1977-2013
  2. TOP-3.2.1-16-S01-2017-00011 Csurgó Város Önkormányzata épületeinek energetikai korszerűsítése Nyulné Bőzsöny Erika utánpótlás-edző (U13, U14) A Csurgói Női Kézilabda Club teljes története az alábbi helyen olvasható
  3. A Csurgói KK óriási meglepetésre 33-30-ra győzött a MOL-Pick Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján. A vendég somogyiak Hanusz Egon irányításával remek első félidőt produkáltak, hiszen a szegediek egyszer sem tudtak vezetni. Először a 35. percben került előnybe a házigazda, ám négy perccel később már 18-15-re a Csurgó vezetett, sőt.
  4. Csurgói KK, Csurgó, Hungary. 6,159 likes · 589 talking about this · 494 were here. A Csurgói Kézilabda Klub nem csak Somogy megye, hanem a dél-dunántúli régió egyik meghatározó sportegyesülete

Csurgó, Nagyváthy sportcsarnok Edző: Kiss Zoltán József. Nagyatád- Csurgó... 16-12 Kicsit az öltözőben maradva kezdtük a mérkőzést.Első 10 perc után magunkhoz tértünk és nem csak a védekezésünk, de a támadásunk is feljavult. Végére sajnos az első 10 perc alatt összeszedett hátrányt nem tudtuk ledolgozni Telekom Veszprém kézilabda csapat weboldala. 3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottságának határozata értelmében a 2020. november 11-ére kiírt valamennyi, az MKSZ versenyrendszereiben szereplő kézilabda-mérkőzés halasztásra kerül, a felnőtt NB I-es mérkőzéseket kivéve. A felnőtt NB I-es találkozókat zárt kapuk mögött kell lejátszani

Csurgó eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása, ) az Eredmenyek.com oldalain. A(z) Csurgó eredményein kívül további több mint 15 ország több mint 80 kézilabda-versenysorozatának rész- és végeredményei is elérhetőek az Eredmenyek.com oldalain a világ. Csurgói KK, Csurgó. 6238 ember kedveli · 530 ember beszél erről · 493 ember járt már itt. A Csurgói Kézilabda Klub nem csak Somogy megye, hanem a dél-dunántúli régió egyik meghatározó sportegyesülete Ekkor viszont már nem jött a feltámadás, a Csurgó néggyel is vezetett már (17-21), és bár kapaszkodott a Szeged, újra és újra visszaállt a közte négy (24-28, 28-32), így a végén már nem volt kérdés (30-33). FÉRFI KÉZILABDA NB I 15. FORDULÓ MOL-PICK SZEGED-CSURGÓI KK 30-33 (11-12) Szeged, zárt kapuk mögött Kézilabda. Játékos; Edző; A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták a 2020-2021-es Női és Férfi Liga Kupa csoportbeosztását. 20 gólos győzelmet aratott a MOL-Pick Szeged a Csurgó ellen a férfi Magyar Kupa debreceni négyes döntőjének első mérkőzésén

A Mol-Pick Szeged három góllal, 26-23-ra nyert a Csurgó otthonában a férfi kézilabda NB I-ben. Hirdetés A válogatott szünet után első tétmeccsét játszó Szeged jól kezdett Csurgón, 12-4-re is vezetett, aztán a hazaiak egy hétgólos sorozattal mínusz egyre tudtak zárkózni, és a szünetben is csak kettő volt a. Bartók Donát és Faluvégi Rudolf sem szerepel a magyar férfi kézilabda-válogatott pénteken kihirdetett bő, 35 fős világbajnoki keretében. (Csurgó), Juhász Ádám (Tatabánya), Lékai Máté (Telekom Veszprém), Nagy Bence (Ferencváros), Ubornyák Dávid (Gyöngyös) beállók: Gulyás István, edző:. Kétgólos vereséget szenvedett a Csurgó férfi NB I-es kézilabdacsapata a Budakalász otthonában. A somogyiak legeredményesebb játékosa a 4 gólig jutó Leimeter volt, míg hazai oldalon Perisics 8 találatig jutott Vereséget szenvedett ugyanakkor a Boglári Akadémia-SZISE gárdája. A balatonboglári Nemzeti Kézilabda Akadémiára épülő társaság az Érd ellen maradt alul. Az első félidőben még 3 góllal vezetett a Csurgó a Szeged ellen a férfi bajnokság szerdai mérkőzésén A férfi kézilabda NB I 2. fordulójában a Csurgó a második félidő elején három góllal is vezetett a Mol-Pick Szeged ellen, Juan Carlos Pastor csapata azonban 32-28-ra megnyerte a mérkőzést. Edző: Juan Carlos Pastor Az eredmény alakulása. 6. perc: 2-4

Csurgó női kézilabda: Egykori szövetségi kapitány az új edző

1. Megvan a világbajnokságra készülő férfikézilabda-válogatott bő kerete - Bartók Donát és Faluvégi Rudolf kimaradt, a Balatonfüred két honosított játékosa viszont meghívót kapott az egyiptomi vb-re készülő magyar csapatba
  2. den . Kezezés bajnokságról, a
  3. Sima győzelmet aratott a Csurgó felett a HE-DO B. Braun Gyöngyös csapata. Farkasaink magabiztos, összeszedett játékkal és remek kapusteljesítménnyel nőttek EHF-kupa résztvevő ellenfelük fölé. A Liga Kupa előző kiírásának döntője óta először találkozott egymással a HE-DO B. Braun Gyöngyös és a Csurgó együttese
  4. Megszerezte első győzelmét a Csurgó a K&H férfi ligában, Sótonyi László együttese Cegléden aratott sikert, a Veszprém pedig az Egert verte. K&H férfi kézilabda liga, 5. forduló: CEGLÉD-CSURGÓ 21-27 (13-16) Cegléd, játékvezetők: Bíró, Kiss
  5. A bajnokságot négy sikerrel kezdő Ferencváros rövid idő alatt negyedszer kapott ki

SEGÍTSÉG: Ez a Csurgó meccsek aloldala a Kézilabda/Magyarország szekcióban. Az Eredmenyek.com oldalain megtalálhatóak a Csurgó meccsei, eredményei, meccsinformációk. A(z) Csurgó eredményein kívül további több mint 30 sportág több mint 5000 versenysorozata is elérhető az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról A helyzet most hasonló, hiszen Gulyás Péter edző ismét a fiatalokra számít, ráadásul a meccset egy Csurgó elleni bajnoki követi, azaz ezúttal nem sok játékost kaphat a felnőtt csapatból. Ami biztos, hogy egy kapusra és egy balátlövőre szükség lesz. Nagy dolog ez számunkra, hogy ismét a fiatalokkal játszhatunk a SEHA Ligában a Szpartak ellen Kézilabda.com, kézilabdás hírportál. Nagy csatában, a lefújás előtt hét másodperccel lőtt góllal győzött a Balatonfüred a Csurgó elleni bajnokin, a találkozót követően a Sportklub szakértője, Soós Kálmán, a két vezetőedző, Sótonyi László, és Bakó Botond, valamint Szathmári János és Oláh Gábor értékelte a rangadót

Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) VI.csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) 2020. október 10. szombat: még nincs megadva a helyszí Csurgó női kézilabda: Egykori szövetségi kapitány az új edző. Sportkatlan- 20.06.03 20:34Kézilabda. Magyarország egyik legsikeresebb kézilabdaedzője két éves szerződést írt alá a Csurgói Női Kézilabda Clubbal.-írta a klub honlapja. A felek közös együttműködésüket élőben a klub Facebook oldalán közvetített. A Csurgói KK férfi kézilabdacsapata hivatalos honlapján jelentette be, hogy a következő két szezonra szóló szerződést kötött a klub az eddigi vezetőedzővel, Sótonyi Lászlóval.. Sótonyi 2014 óta irányítja a csapatot, amellyel kétszer végzett az ötödik, míg egyszer a negyedik a helyen

Adatok - Csurgói Kézilabda Klu

Csurgó. Alapítva: 1920 Cím: 8840 Csurgó, Széchenyi tér 15. Hazai pálya: null Bajnoki cím: - Kupagyőzelem: - Nemzetközi kupagyőzelem: Csurgói Női Kézilabda Club sport egyesület vagy szövetség adatai, edzések helye és ideje. Csurgói Női Kézilabda Club Somogy megye, Csurgó, 8840 Csurgó, Széchenyi tér 2. Bemutatkozás. Dél-Magyarország egyik legnagyobb múltú női kézilabdacsapata. Nincs feltöltve edző Barisz Puhoszkit, a férfi kézilabda NB I-ben szereplő Csurgó légiósát klubja azonnali hatállyal kirúgta. A cskk.hu beszámolt róla, hogy az együttesnél leginkább Puhoszki magatartását, hozzáállását kifogásolták, mindamellett a játékosnak több társával szemben is elmérgesedetta viszonya, ezért született ez a döntés Férfi kézilabda NB I - Nyert a Csurgó - A hazaiak 27-23-ra verték a PLER-t

Nagy Zoltán edző: Védekezésünk rendben volt, viszont támadásban ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni. Ennek ellenére jó úton haladunk a fejlődésben. * * * Az 51. percben már 3 góllal is vezettünk (22-19), a Csurgó azonban kiegyenlített. Egy perccel a vége előtt Nyers Tamás lőtt betörésből gólt Kézilabda: Januártól régi-új edző Orosházán 2017. december 27. 13:41 | behir Az Orosházi FKSE-LINAMAR vezetősége szerdán hozta nyilvánosságra a Buday Dánielt váltó új vezetőedző személyét: januártól a zöld-sárgáknál korábban már játékosként és edzőként is megfordult Bakó Botond irányítja az élvonalbeli. Története. Veszprémben régi hagyományai voltak a kézilabdasportnak, a Bakony Vegyész TC női gárdája 1970-ben a vidéki együttesek közül elsőként nyert bajnoki címet.A sportegyesület a Veszprém Megyei Állami Építőipari Vállalat (VÁÉV) szárnyai alatt Veszprémi Építők néven alakult meg 1977-ben, miután a városban politikai döntés született, amely azt.

CSNKC Csurgói Női Kézilabda Clu

Edző és játékos keringő Szerző Vilcsek György 2020-02-19 Még nem nem fejeződött be az idei bajnoki szezon a kézilabda NB.I-ben, de már több helyről.. Hétgólos győzelemmel jutott tovább a Csurgói KK a Vác ellen a Magyar Kupában idegenben, a hazai csapatnak nemigen volt esélye Sótonyi László tanítványaival szemben Pillanatok alatt egalizált, majd az előnyt is magához ragadta a Csurgó, Vilovszki üreskapus góljával 6-6 volt az állás. Nem fukarkodtak a kétperces büntetésekkel a játékvezetők, Gerdánt, majd a túloldalon Kovacevicet is kiállították, Varsandán pedig a harmadik büntetőjét is értékesítette, ezzel 8-8-ra módosítva az.

Csurgói Női Kézilabda Clu

1. Ezúttal idegenben lépett pályára a Csurgó otthonában a Dunaferr SE férfi kézilabda csapata és 29-25 arányú vereséget szenvedett. Csurgói KK - Dunaferr SE 29-25 (15-8) Dunaferr SE: Kovács R., Pásztor 1, Kurbely 1, Hajdu 3, Benmiloud 1, Bali 5, Szepesi 1
  2. Véget ért a pihenés a kézilabda NB I csapatainál, így a Csurgói KK játékosai is újra csatasorba álltak. Teszttel kezdett a Csurgó . Huszár Hajnalka. Véget ért a pihenés a kézilabda NB I csapatainál, így a Csurgói KK játékosai is újra csatasorba álltak. Edző: Darko Pavlovics. Kapusedző: Szabó Imre
  3. A Csurgó 23-23-as döntetlent játszott a Balmazújváros vendégeként a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján. A hajdúságiak 7 győzelemmel, 2 döntetlennel és 9 vereséggel (439-443 gólkülönbség) a tabella első felében, a 6. helyen állnak. K&H férfi kézilabdaliga: Kőnig Trade Balmazújváros - Csurgó 23-23 (8-10
  4. den játékosuk egészséges. Eddig 4 meccset játszottak abból 1 nyertes eredmény született az Orosháza ellen. Így szintét két pontjuk van
  5. Magyar Kézilabda Szövetség Budapesti Kézilabda Szövetség ITHelp - Magyar eredmények ITHelp - Tabellák ITHelp - Góllövőlisták : BB Liga MkbVeszprém.hu Pick-Szeged Dunaferr SE PLER KC Balatonfüredi KC Tatabánya-Carbonex Csurgói KK Mezőkövesdi KC FTC-Sporek Kecskeméti KSE i Orosházi FKSE Uniqa Pécsi VSE Tatran Presov Női NBI.
  6. Bartók Donát és Faluvégi Rudolf sem szerepel a magyar férfi kézilabda-válogatott pénteken kihirdetett bő, 35 fős világbajnoki keretében. A magyar szövetség honlapján közzétett névsorból a spanyol Bidasoa Irún jobbátlövőjén és a német TVB Stuttgart irányítóján kívül.
  7. A Telekom Veszprém házigazdaként 40-21-re legyőzte a Csurgó csapatát a férfi kézilabda NB I szerdai játéknapján, írja az MTI. A vendégek 6-0-s hazai vezetésnél, a tizedik percben szerezték első góljukat, majd a szünet előtt már tíz találat volt a különbség

Férfi kézilabda NB I - A Csurgó győzni tudott Szegede

2018. május 6. vasárnap, Csurgó Gyermekbajnokság U13 III. osztály, Felsőház 6. játéknap Mohácsi Torna Egylet 1888 - Egerszegi KK I. 27-27 (18-9).. A félidő vége felé a Csurgó összekapta magát. A 27. percben Vasic gyorsan egymásután kétszer is betalált és így egy gólra csökkent a Szeged előnye (11-12). A 28. percben Pastor edző újra időt kért, hogy rendet tegyen a fejekben. Canellas meg is fogadta az edzői utasításokat és gyorsan lőtt egy gólt (11-13)

A Ferencvárosi TC vendégeként bravúros győzelmet aratott az SBS-Eger csapata, a játéknap meglepetését azonban a Csurgó szolgáltatta, amely gárda a Szegeden nyert 33-30-ra A 35 fős keretben három utánpótláskorú, vagyis 2000. január 1. után született sportoló kapott helyet. A társaság december végén kezdi meg a közvetlen felkészülést az egyiptomi tornára, amelyen a csoportkörben Németországgal, Uruguayjal és a Zöld-foki szigetekkel mérkőzik. Lássuk, kik azok a fiatalok, akikre számít a Gulyás István, Chema Rodriguez, Nagy László. A magyar női kézilabda-válogatott 31-25-re kikapott Svédország vendégeként Európa-bajnoki felkészülési mérkőzésen, vasárnap Trollhättanban. hogy tudunk és fogunk is ennél jobban játszani - hangsúlyozta az edző. Szegeden nyert a Csurgó. megosztás Legyőzte a svédeket a női kéziválogatott

Kitett magáért a PVSE férfi kézilabdacsapata, izgalmas, jó mérkőzést vívott a harmadik helyen álló Csurgóval. Az első félidőben többek között Bősz Dániel remek védéseinek köszönhetően sokáig vezetett Koleszár György együttese, s bár a vendégek fordítani tudtak, végül döntetlennel vonultak pihenőre a csapatok A kézilabda-szövetség elnöksége véglegesítette a férfi és női utánpótlás-válogatottak szakmai stábját a 2019-2020-as idényre. Változás a korábbiakhoz képest csak a férfiaknál történt. A juniorválogatott élén az idei U21-es vb csalódást keltő 15. helye után nem folytatja a munkát Gyurka János és segítője, Koi Endre. A kettőst a korábban a B válogatottal. A bajnoki szünetben sem marad Balatonfüred kézilabda nélkül. Edzőmeccs és ifi torna egyaránt lesz a Szabadidő Központban. Csurgó ellen hagyományosak a derbik, de most, a sokszor elpufogtatott rangadó szónak az utolsó betüig igazsága van. Nem volt könnyű helyzetben Kárpáti edző, hiszen a legjobbjait a szombati. A felesége előre megjósolta: BL-csoportkörös edző lesz Rebrov Az élen vannak: vezet a Lakers az NBA-döntőben Sokkoló hír: a koronavírus miatt meghiúsul a férfi kézilabda-válogatott összetartása Rettenetes hír! Autóbalesetben elhunyt a 31 éves magyar sportol 2018. május 6. vasárnap, Csurgó Gyermekbajnokság U13 III. osztály, Felsőház 6. játéknap Mohácsi Torna Egylet 1888 - Egerszegi KK I. 27-27 (18-9) Sárközi Jázmin - Rittlinger Betti 4, Varga Gabriella..

Csurgói KK csapat 2020 / 2021 - Csurgói Kézilabda Klub

Csurgói KK - Home Faceboo

1. Bartók Donát és Faluvégi Rudolf kimaradt, a Balatonfüred két honosított játékosa viszont meghívót kapott az egyiptomi vb-re készülő magyar csapatba
  2. Nyertek a kiskőrösi fiatalok, jöhet Csurgó. 2020-02-21. A Kiskőrösi KSK férfi kézilabda csapatának serdülő gárdája az Országos Serdülő Bajnokságban szerepel. A fiatalok a III. osztály E csoportjában vannak, ahol eddig kiválóan teljesítenek. Czinkóczki Tibor - edző:-Nagyon nehéz és szoros mérkőzésre.
  3. Edző: Kilvinger Bálint * * * Szerda esti információnk szerint a Sport36 legjobb összeállításában léphet pályára a Csurgó ellen. Egyetlen hiányzója - a közelmúltban vállműtéten átesett, már lábadozó - Marcsek Gábor lesz
  4. t a Békéscsaba és a Fehérvár női együtteseivel. Edzőként.
  5. t
  6. denki Marika nénijét köszöntötték, aki 60 évig szolgálta a.
  7. NB I 2020/2021 élőben - kövesd a(z) NB I élő eredményeit, végeredményeit, tabelláit, statisztikáit és a részletes meccsinformációkat a Scoreboard.com oldalain

Csurgói Női Kézilabda Club CSNKC - Bejegyzések Faceboo

1. Könnyen nyert a Csurgó a fiú ifjúsági bajnokságban 2020.12.11. 16:30:48 Három utánpótláskorú játékos került be a vb-re készülő férfiválogatott bő keretéb
  2. Lassan indult a találkozó a Csurgó U20-as csapata ellen, azonban már az első félidő közepén tetemes előnyre tehetett szert a PLER, amely végül tíz góllal, 29-19-re győzte le vasárnapi vendéglátóját. Lélekmelengető győzelmet aratott a PLER a mögöttünk álló zord, márciusi hétvégén a Csurgó otthonában
  3. Három mérkőzést rendeztek vasárnap a K&H Férfi Kézilabda Ligában. A Telekom Veszprém 34-19-es győzelmet aratott a Cegléd ellen, viszont a Csurgó és a Balatonfüred idegenben bukott pontot. Nézők nélkül került megrendezésre a Budakalász-Csurgó találkozó az Omszki-tó mellett található Kalászi Sportcsarnokban

A férfi kézilabda NB I. 6. fordulójában nyolc góllal kapott ki a B. Braun Gyöngyös Pacsai szabadtéri kézilabda pálya József Attila utca 13. Női Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat 12:45 PEAC - Hévízi SK 32 - 17 (11 - 6) Eötvös DSE Csurgó vezető edző:. Edző: Tamás Tamás. Göcsej SK góllövői: KOVÁCS DÓRA (9), MURÁNYI REGINA (5), GÁSPÁR KLAUDIA (4), CSARANKÓ ZSÓFIA (3), HAJBA NIKOLETT (2) Edző: UJVÁRI CSABA Eötvös J. Ált.Isk. spcs. Csurgó Kossuth utca 3. Kisiskolás bajnokság leány U9 Zákányi Bálint régió 09:00 Nagykanizsai Izzó SE - Góna Lenti 6 - 2 (1 - 0 A Pick Szeged NB I-es kézilabdacsapata könnyedén 32-26-ra nyert Gyöngyösön. A mérkőzésen a hazai gárda 11 büntetőt lőhetett

Telekom Veszprém - handballveszpre

Néhány nappal ezután a Csurgó ajánlatát fogadta el. Három évet eltöltött Tatabányán is, majd 2016 nyarán Balmazújvárosba igazolt. Szerződését nem töltötte ki 2016 decemberében közös megegyezéssel távozott, majd a Komlói BSK játékosa lett Zsúfolásig megtelt a Földi Imre Sportcsarnok. Zengett a lelátó, amikor a két csapat pályára lépett, és a Tatabánya-Csurgó saga folytatódott. A derbi döntetlennel zárult

Csurgói KK csapat 2019 / 2020 - Csurgói Kézilabda Klub

Az edző kiemelte, bíznak abban, hogy ha nem is az alapszakasz hátralévő mérkőzésein, de a rájátszásban sikerül a kitűzött célt elérni. Hasznosnak értékelte a meccseket a Csurgó edzője is. Bakó Botond elmondta, hogy csütörtökön magabiztos győzelmet arattak, pénteken pedig egy gyenge meccset játszottak sok hibával Szoros vereség a Csurgó csapatától Nagyon kemény mérkőzésre számítottunk a bajnokságban 4. helyen álló Csurgó ellen. Egyrészt már a nyári erősítéseik azt mutatták, hogy nagy tervekkel vágnak neki ennek a szezonnak, illetve az első 4 fordulóban mutatott eredményeik is azt jelezték, hogy Dabasra is győzni érkeznek A 2016/17-es bajnoki idény első haza mérkőzésén az évek óta az élmezőnyben tanyázó Csurgó együttesét fogadta az Orosházi FKSE. A csapat abban bízott, hogy a balatonfüredihez hasonló jó játékkal rukkolnak ki a fiúk és egy szoros eredmény, esetleg győzelem is születhet. Orosházi FKSE-Linamar—Csurgói KK 25—30 (15—18 Az idegenben elért döntetlen után a Grundfos-Tatabánya 31-20-ra kikapott a svéd Ystads IF csapatától, míg a Csurgó egy góllal megnyerte a német Magdeburg elleni, nagyatádi visszavágót a férfi kézilabda EHF Kupában, de idegenbeli ötgólos veresége miatt búcsúzni kényszerült

Kontra Zsolt: - Sajnálatos, hogy félbe kellett szakítani az összecsapást, de a két edző jó döntést hozott a játékosok testi épségének megvédése érdekében. Egyébként jó iramú, kemény, színvonalas mérkőzést vívott a két jól felkészített csapat. Jegyzőkönyv Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzé A IV. korcsoportos Kézilabda Diákolimpia Országos Elődöntőjét iskolánk szervezhette meg májusban. A helyszíni sorsolást követően kezdődtek a mérkőzések a négy résztvevő között. Soltvadkert, Dunaföldvár, Csurgó és Gagarin csapatai közül 3. helyen végeztünk Nagykanizsai Kézilabda Csapatok Hétvégi Eredményei. 2017 nov 22. 2017. november 18-19. 2017. november 18. (szombat) Edző: MÁTYÁS AUGUSZTA . Csurgó Sótonyi László Sportcsarnok Sárgáti út 18. Kisiskolás versenyek Leány U

Két hónap kihagyás - Kézilabda Live

Balatonfüredi Kse • Balatonfüred Kézilabda Se

A maradék 10-ben sajnos sikerült meglépniük. Ugyan a lehetőségek megvoltak, a pontatlan lövéseink még mindig nem segítik a szoros eredmény kialakulását. A második mérkőzésen ügyesen hozták a lányok a kötelezőt - Darabos Daniella Anna, edző. Leány GYB U12 - G csoport - 3. forduló. PSN Zrt. - Eötvös DSE Csurgó 12-9. Dolgozott a Kozármisleny csapatánál ez alatt az időszak alatt, majd 2016 - 2018 között a Rinyamenti KC NBI/B osztályú női kézilabda klubnál volt vezetőedző. Szakmai berkekben Mato Matijević szigorú és következetes edző hírében áll, komoly elvárásai lesznek a lányokkal szemben Mellado Sanchez Sergio (b) és Lopez Alvarez Mario (j), a spanyol és Grebenár Gábor (k), a magyar csapat játékosa a férfi kézilabda EHF Kupa, 16-os főtábla, A csoportjának 5. fordulójában játszott Csurgó - Ademar León mérkőzésen, Csurgón 2014. március 22-én. MTI Fotó: Varga Györg Elmaradt a várt csurgói győzelem a férfi kézilabda NB I 9. fordulójában a Százhalombatta ellen. Az újonc somogyiak a jó első félidő után visszaestek, és végül csak egy időn túli hétméteressel harcolták ki a döntetlent

Kézilabda, Csurgó élő eredmények, végeredmények, következő

Az edző fejébe került a csurgóiak hétvégi váci veresége 2012. 09. 17. 2012. 09. 17. Furucz Zoltán 0 Comments. A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Csurgó vezetősége hétfőn közös megegyezéssel szerződést bontott Bakó Botond vezetőedzővel (képünkön) és Kocs Levente kapusedzővel. Bakó Botond első csurgói. Bizakodásra adhat okot, hogy a tavalyi bajnokságban a Csurgó pontot hagyott Komlón, és valójában annak is örülhettek. Múltidézés: Kézilabda NB I. 3. forduló (2016.09.25.) SPORT 36-Komló-Csurgói KK 29:29 (12-15) Komló, 900 néző. V: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszk Hatgólos, 27-21-es vereséget szenvedett a Csurgó a spanyol Helvetia Anaitasuna otthonában a férfi kézilabda EHF Kupában, a 16-os csoportkörbe jutásért rendezett első mérkőzésén. Rosszul kezdett a Csurgó, a hazaiak 8-5-ös vezetésénél időt kellett kérni Nagykanizsai Kézilabda Csapatok Hétvégi Eredményei. 2017 dec 5. 2017. december 3. - december 4. Edző: MÁTYÁS AUGUSZTA. 15:00 Nagykanizsai Izzó SE - Siófok KTC KFT 14 - 20 (6 - 11) Edző: BARÁTH GYULA Csurgó Sótonyi László Sportcsarnok Sárgáti út 18. FRISS. Kézilabda eredmények (2020. október 24.). Tóth Nikolett a holland válogatott játékosai a nõi kézilabda nõi junior (U19) Európa-bajnokság döntõjében játszott mérkõzésen a gyõri Audi Arénában 2019. július 21-én Fotó: Krizsan Csaba/MTI/MTVA. A magyar válogatott 14-7-es félidő után 27-20-ra legyőzte Hollandiát vasárnap a Győrben rendezett női junior kézilabda Európa-bajnokság döntőjében

NBI: két mérkőzés pénteken

Pérez Carlos, a magyar férfi kézilabda-válogatott korábbi világklasszis átlövője lett a Telekom Veszprém másodedzője. A 47 éves, kubai születésű Pérez szerepvállalásáról Gulyás István megbízott vezetőedző beszélt a Veszprém Megyei Napló csütörtöki számában Csurgó: Bolla (78. p. Beke B.)-Varga B., Varga J., Dezső, Hajnal, Bódis, Markos, Balogh Zs., Czene (72. p. Varga Cs.), Bodó, Györgyfalvi (72. p. Kovács K. A Csurgói KK megkezdte a felkészülést a 2020-2021-es bajnoki szezonra. Négy hónapos szünet után találkozott újra a csapat, az új játékosokkal kiegészülve. Az előzetes felkészülési programot a koronavírus okozta járvány felborította, ezért törölni kellett a külföldi edzőmérkőzéseket. A klub vezetése folyamatosan azon dolgozik, hogy megfelelő magyar csapatokkal. Augusztus 8-án az oroszországi Jekatyerinburgban elrajtol az U19-es férfi kézilabda-világbajnokság. 2020. november 4. // Az elutazás előtt Gyurka János szövetségi edző osztotta meg gondolatait a magyar szövetség honlapján. (Csurgó) Szövetségi edző:. mez játékos neve kód gól sárga 2 perc kizár kizár* 7m 7m gól; 16: MIKLER ROLAND: 11743: 32: ALILOVIC MIRKO: 10114: 8: KALLMAN JONAS: 11732: 4: 2: 9: BODÓ.