Psg játékosai

Paris Saint-Germain F

1. g the Ligue 2 title in their first season. Their momentum was soon checked, however, and the club split in 1972. Paris FC remained in Ligue 1, while PSG were ad
  2. Története. A klubot 1941-ben Asnières Sports néven alapították, később, 1992-ben csatlakozott csak Paris Saint-Germain egyesülethez, amelynek a kézilabda szakosztálya lett a csapat. 2009-ben a PSG kiesett a francia első osztályból, de miután a másodosztályt egyből megnyerte, 2010-től ismét a legmagasabb ligában szerepel
  3. Félbeszakadt a Paris Saint-Germain - Basaksehir mérkőzés a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének keddi játéknapján. A H csoport párizsi találkozója azután szakadt félbe, hogy a Basaksehir játékosai a játékvezetővel folytatott hosszú vita végén levonultak a pályáról a negyedik bíró állítólagos rasszista megjegyzése miatt, majd a PSG követte őket
  4. A PSG BL-meccse a 14. percben félbeszakadt, miután a török ellenfél játékosai levonultak a pályáról. A Paris Saint-Germain kedden este a török İstanbul Başakşehir csapatát fogadta a Parc des Princes stadionban a labdarúgó Bajnokok Ligája H csoportjának 6. fordulójában. A.
  5. - Idézi a goal.com Tuchelt, aki a válogatott szünet alatt azért reménykedhet abban, hogy visszatérnek játékosai - Ugyanakkor aggódhat is azért, hogy a nemzeti csapatnál ne sérüljön meg senki. A PSG sérült-listája a transfermarkt.de aktuális adatai alapján egyébként igen hosszú
  6. Hivatalos: a Barça ellenfele a PSG lesz majd a BL nyolcaddöntőjében 2020. december 14. 12:50 Az első mérkőzést 2021. február 16 és 24 között, míg a második találkozókat március 9 és 17 között játsszák majd. Így addig még elég sok idő van, így van ideje a játékban való javulásra és felkészülésre a Barçának

Paris Saint-Germain Handball - Wikipédi

A H csoport párizsi találkozója azután szakadt félbe, hogy a Basaksehir játékosai a játékvezetővel folytatott hosszú vita végén levonultak a pályáról a negyedik bíró állítólagos rasszista megjegyzése miatt, majd a PSG követte őket. A vita a törökök egyik cserejátékosának kiállítása után robbant ki A PSG játékosai túl könnyen esnek, amikor csak hozzájuk ér valaki egyből a földre fekszenek. Ezt most is látni lehetett. Ez nem futball. Ettől függetlenül a gratuláció jár nekik, hisz idejöttek és nyertek. O que eles fizeram não foi futebol

Sport: Bajnokok Ligája: Félbeszakadt a PSG-Basaksehir

Neymar a FIFA hivatalos honlapján közzétett interjúban méltatta párizsi csapattársát, Kylian Mbappét.A brazil csillag úgy hiszi, Mbappét a történelem legjobb játékosai közt fogják emlegetni. Kylian fenomenális. A történelem egyik, ha nem a legjobb futballistája válhat belőle Nyitókép: Nemzeti Sport A török Basaksehir játékosai a keddi BL-meccs elején vonultak le a pályáról Párizsban, a helyi PSG elleni összecsapás közben. A levonulást állítólag a negyedik, román játékvezető, Sebastian Coltescu rasszista megjegyzése idézte elő. Előtte a játékvezető kiállítota a vendégekv ezetőedzőjének asszisztensét, Pierre Web-et A PSG az első félidőben már 3-0-s előnyre tett szert Neymar kettő és Mbappé egy góljával, ehhez mindketten hozzátettek még egyet-egyet, és mivel Topal szépíteni tudott, a végeredmény 5-1 lett. Neymar lett az első játékos a BEK és a BL történetében, aki két különböző csapat színeiben is eljutott 20 gólig

Kiderült, hogy mikor folytatódik a PSG BL-meccse a

Értesülj a legfrissebb eredményekről! 2020 12/17 Halasztják a HC Vardar 1961 elleni meccsünket. Újból halasztásra kerül a MOL-PICK SZEGED-HC Vardar 1961 Bajnokok Ligája-mérkőzés, így nem lépünk itthon pályára december 22-én A L'Équipe szerint a PSG készen állt a játékra, azzal a feltétellel, hogy a török fél is kielégítőnek találja az UEFA esetkezelését. A francia csapat játékosai mindenesetre melegíteni kezdtek az öltözőfolyosón, de - miután a törökök nem mutatkoztak - húsz perc elteltével visszatértek öltözőjükbe PSG-s találatát. Érdekesség, hogy Neymar nem járt messze a francia bajnokság egész történelmét tekintve sem 'a leggyorsabb 50 góltól', hiszen az abszolút rekorder, Gunnar Anderson (Marseille) 53 meccs alatt jutott el félszáz gólig Tegnap este félbeszakadt a BL-csoportkörben a PSG és a Basaksehir meccse. a Basaksehir kameruni pályaedzőre gondolt, a két bíró közötti beszélgetést meghallották a török csapat játékosai, ami után hevesen számon kérték a román játékvezetőket. A meccs végül félbeszakadt miután a Basaksehir futballistái.

Telekom Veszprém kézilabda csapat weboldala. 3 for IT Kft. // Agroterm Kft. // Alarmtronic Kft. // Allegro Cafe Kft. // Balaton Ré-busz Kft — Paris Saint-Germain (@PSG_inside) December 9, 2020 A párizsi együttes a félbeszakított meccs ellenére már biztosan bejut a BL nyolcaddöntőjébe, miután a H-csoport másik keddi találkozóján a Manchester United 3-2-re kikapott az RB Leipzigtől Pirlót zavarná, ha a Juve játékosai félvállról vennék a Fradit. 2020. 11. 23. A PSG másodedzője elárulta, hogyan fogadták a sorsolást és mi a helyzet Neymarral. Barca-PSG és Leipzig-Liverpool a BL nyolcaddöntőjében. Innen folytatódik a sorozat februárban

A PSG-nek a megfelelő anyagi háttere is meglenne ahhoz, hogy a hatszoros aranylabdás támadót leigazolja. Úgy tűnik, hogy nagy verseny lesz érte, hiszen a Manchester City is komoly ajánlatot tenne érte. (A legfrissebb hírek itt)Az angol klub edzőjével, Pep Guardiolával is remek kapcsolatot ápol Messi, sőt, több sikerét is a spanyol szakember irányítása alatt érte el. A PSG-Basaksehir csoportmeccset eredetileg tegnap kellett volna lejátszania a két csapatnak, de a tegnapi félbeszakadt miután a negyedik számú játékvezető rasszista megjegyzéssel illette a török csapat egyik pályaedzőjét. Ezt követően a Basaksehir játékosai levonultak a pályáról, végül a befejezést a mai napra halasztották

A Paris Saint-Germain 3-2-es összesítéssel búcsúztatta a Borussia Dortmundot a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A francia gárda játékosai a lefújás után Erling Haaland, a Dortmund 19 esztendős norvég csatára gólörömét parodizálták A PSG-nek a megfelelő anyagi háttere is meglenne ahhoz, hogy a hatszoros aranylabdás támadót leigazolja. Úgy tűnik, hogy nagy verseny lesz érte, hiszen a Manchester City is komoly ajánlatot tenne érte. (A legfrissebb hírek itt)Az angol klub edzőjével, Pep Guardiolával is remek kapcsolatot ápol Messi, sőt, több sikerét is a spanyol szakember irányítása alatt érte el. A Le Parisien készített egy grafikát arról, hogy a PSG játékosai milyen nyelveket beszélnek. promotions.hu 1 éve. Tovább olvasom . Még több friss hír. A franciák fogják be! - szópárbaj a kézilabda Eb-n. 24.hu 1 órája. Mi az istenre tudott még 2,4 milliárd forint tao-támogatást kérni Orbán felcsúti fociakadémiája?. Amint arról már beszámoltunk, a Paris Saint-Germain labdarúgócsapata hazai környezetben 2-1-re legyőzte a Chelsea együttesét a Bajnokok Ligája nyolcaddöntő első mérkőzésén.A találkozó után mindkét fél játékosai és edzői értékelték a mérkőzést, de megszólalt Nasszer al-Kelaifi, a párizsiak elnöke is.. Fantasztikus éjszaka volt Ennyit keresnek a PSG játékosai. szerző: Jobline 2013 március 12. A havi fizetések körübelül 40,7 millió eurót tesznek ki a Paris Saint-Germain kezdőcsapatánál - hivatkozik az nb1.hu a L'Équipe írására. A.

PSG: Folytatódik Tuchel kálváriája! Fociclu

1. Mégis a PSG talált be ismét, Juan Bernat fejesébe Gulácsi csak belekapni tudott, és bár a német csapat játékosai lest reklamáltak, a videobírós elemzés után végül érvényesnek találták a gólt
  2. A H csoport párizsi találkozója azután szakadt félbe, hogy a Basaksehir játékosai a román játékvezetővel folytatott hosszú vita végén levonultak a pályáról a negyedik bíró állítólagos rasszista megjegyzése miatt, majd a PSG követte őket. A vita a törökök kameruni másodedzőjének kiállítása után robbant ki
  3. A keddről szerdára halasztott mérkőzésnek csak az volt a tétje, hogy csoportelsőként lép-e tovább a PSG, mert az RB Leipzignek a Manchester United elleni, egy nappal korábbi győzelmével már eldőlt, hogy a franciák a nyolcaddöntőbe jutnak, az MU pedig az Európa-ligában folytatja szereplését, míg a török csapat már korábban kiesett
  4. A párizsi találkozón a Basaksehir játékosai a román játékvezetővel folytatott hosszú vita végén levonultak a pályáról, mert a negyedik bíró rasszista megjegyzést tett a török csapat egyik stábtagjára, Pierre Webóra. PSG vs Istanbul Basaksehir has been suspended following an alleged racist incident involving the 4th.
  5. A szerdai mérkőzés eredményétől függetlenül már biztos, hogy a PSG bejutott a Bajnokok Ligája legjobb 16 csapata közé, a Basaksehir pedig a csoport utolsó helyén végez. Továbbolvasá

HALLOWEEN ÍGY REAGÁLTAK PSG JÁTÉKOSAI. HALLOWEEN ÍGY REAGÁLTAK PSG JÁTÉKOSAI. Skip navigation Sign in. Search. Loading... Close. This video is unavailable. Watch Queu A PSG-Basaksehir összecsapás 14. percében a törökök másodedzője, mire a Basaksehir játékosai közül Demba Ba rékérdezett, miért kell a bőrszínt említeni egy fekete ember esetében, miközben ha fehér játékosról van szó, sosem használják a fehér jelzőt. A mérkőzést szerda estére tették át, a román. A világ legértékesebb játékosai közül valóak, akik hozzák a teljesítményt, és sok gólt termelnek. Mbappé például az eddigi 49 PSG-meccsén 51 gólt szerzett. Ne hagyd k

A keddről szerdára halasztott mérkőzésnek csak az volt a tétje, hogy csoportelsőként lép-e tovább a PSG, mert az RB Leipzignek a Manchester United elleni, egy nappal korábbi győzelmével már eldőlt, hogy a franciák a nyolcaddöntőbe jutnak, az MU pedig az Európa-ligában folytatja szereplését, míg a török csapat már korábban kiesett. A párizsi találkozó kedd este [ A Paris Saint-Germain játékosai lemennek a pályáról, miután a negyedik játékvezető rasszistának vélt kifejezést használt az ellenfél Basaksehir egyik játékosára a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik, utolsó fordulójában játszott Paris Saint-Germain-Basaksehir mérkőzésen a párizsi Parc des Princes Stadionban 2020. december 8-á A Bayern München képviselői, mint a vezetőség tagja, Oliver Kahn, valamint a vezetőedző, Hansi Flick és a játékosok, a gólszerző Kingsley Coman és a szenzációsan védő Manuel Neuer is nyilatkozott a PSG ellen megnyert Bajnokok Ligája-finálé után. Oliver Kahn: Novemberben azt mondta nekem Hasan Salihamidzic, hogy szeretné még egyszer megnyerni velem a Bajnokok Ligáját A PSG játékosai a napokban a csapatvezetőség kérését teljesítve otthonaikban maradtak, erről posztoltak is a közösségi médiában. A francia sajtónak azonban feltűnt, hogy a két brazil játékos gyanúsan hallgat. Szerdán ki is derült, hogy ezért: visszamentek Brazíliába

A PSG (és egyben az egész világ) legdrágább futballistája, Neymar egymaga többet keres, mint a bergamóiak kerete együttvéve. A La Gazzetta dello Sport összeállítása szerint a brazil szupersztárnak 36 millió euró a fizetése évente, míg az ellenfélnél a három csúcsgázsi Papu Gomezé, Duvan Zapatáé és Josip. A PSG kézilabdacsapata kis híján csodát hajtott végre a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében: a párizsiak tízgólos hátrányba kerültek a Kielce elleni párharc első meccsén, a visszavágón viszont volt, hogy továbbjutásra álltak. A Kielce játékosai és a szakmai stáb óriási ünneplést csapott, a pályán elkezdték a. Párizsban a francia PSG ellen játszó Başakşehir játékosai levonultak a pályáról, miután a mérkőzés során a negyedik bíró rasszista megjegyzést tett Pierre Webora, a csapat segédedzőjére. Az események az egész világon élőben közvetített mérkőzés 14. percében kezdődtek el

Nyitókép: Nemzeti Sport A török Basaksehir játékosai a keddi BL-meccs elején vonultak le a pályáról Párizsban, a helyi PSG elleni összecsapás közben. A levonulást állítólag a negyedik, román játékvezető, Sebastian Coltescu rasszista megjegyzése idézte elő A Manchester City hazai pályán botlott a kiesés elől menekülő West Bromwich ellen a Premier League 13. fordulójában. Az 1-1-es végeredményhez kellet az is, hogy a vendégek kapusa, Johnstone elképesztően nagyot védett a találkozó 94. percében A Paris Saint-Germain pár labdarúgójának kedd este váratlan kalandban volt része. Tűzoltói segítségre szorultak a PSG-játékosai | GLONAABOT Jogsértő Tartalom Eltávolítás A PSG játékosai kifigurázták Erling Haaland gólörömét a BL-továbbjutás után.

Webo rasszizmussal vádolta Coltescut, majd a két csapat játékosai levonultak a pályáról és félbeszakadt a találkozó. Asztalos Csaba, a román diszkriminációellenes tanács elnöke úgy vélte, hogy nem kell eltussolni az ügyet, de nem is kell keresztre feszíteni Coltescut, aki hibázott Ezután a Basaksehir játékosai és stábja azt állította, hogy a negyedik bíró rasszista megjegyzést tett a kameruni szakemberre. Tíz perc vita után mindkét csapat elhagyta a játékteret, a mérkőzés félbeszakadt, a pótlásról, és az új játékvezető stáb kijelöléséről pedig később döntött az UEFA A PSG BL-meccse a 14. percben félbeszakadt, miután a török ellenfél játékosai levonultak a pályáról. A Paris Saint-Germain kedden este a török İstanbul Başakşehir csapatát fogadta a Parc des Princes stadionban a labdarúgó Bajnokok Ligája H csoportjának 6. fordulójában

A román sportminiszter elnézést kért a PSG-Basaksehir-meccsen elhangzott rasszista kijelentésért Herczeg Márk bajnokok ligája december 9., szerda 14:52 96 608 Ionut Stroe román ifjúsági és sportminiszter elnézést kért a román sport nevében, amiért Sebastian Coltescu bíró a kedd esti Paris Saint-Germain-Basaksehir. A PSG játékosai voltak a Betis-Alavés főszereplői. a PSG-től télen kölcsönvett Jesé Rodrígueznek több helyzete is volt, de nem sikerült bevennie az Alavés kapuját, ellenben a szintén francia bajnoktól kölcsönkapott Giovani Lo Celsóval, aki szemfüles vezető gólt szerzett..

A PSG szertefoszlatta a Veszprém BL-álmait | M4 Sport

Játékoskeret - Eurobarca

1. Ütötték, vertég, rúgták, lefejelték egymást a PSG és az Olympique Marseille játékosai. SportPoszt- 20.09.14 06:59Sport. Az élet nem habostorta. Ezért ütötte meg Neymar a Marseille játékosát. Origo- 20.09.14 07:53Foci. Óriási botránnyal ért véget a PSG vasárnap esti bajnoki mérkőzése. Villámhír Érdekel
  2. Ezért részletes elemzésbe nem érdemes bocsátkozni a számok kapcsán, azt azonban megállapíthatjuk, hogy a keddi BL-meccseken 100 km volt az alap, ennél kevesebbet csak a PSG játékosai teljesítettek (98.4 km-t). A legtöbbet a Rennes-FK Krasznodar (1-1) mérkőzésen teljesítették a csapatok, 232.2 km-t
  3. t most. A Manchester City a következő nyáron ingyen szerezheti meg Messit, vagy ezen a télen egy relatíve kisebb összegért, ami 50-60 millió font.
  4. Végül aztán a Barcelona B-csapatához igazolt. Akinek a neve viszont valószínűleg meg fog lepni ebben a felsorolásban, az Adrien Rabiot, aki 2008-ban megfordult egy rövid ideik a City-nél gyerekként. Nem maradt sokáig ugyan, végül visszatért Franciaországba és csatlakozott a PSG ificsapatához

A PSG játékosai az első perctől kezdve kézben tartották a találkozó alakulását, majd a második félidő derekára eldöntötték a továbbjutás sorsát. A Paris Saint-Germain 2016/17-es játékoskerete: Kapusok: Thierry Omeyer, Gorazd Skof. Jobbszélsők: Luc Abalo, Benoit Kounkoud Mert ha a PS4-es verziót futtatod PS5-ön, vagy Xbox Series konzolokon, akkor természetesen az előző generáción játszó játékosokkal ugyanúgy összesorsol a meccskereső, de cross-platform továbbra sincs. És cross-gen sem, azaz nem tudsz a nextgen verzióval az alapverzió játékosai ellen játszani A PSG játékosai kihasználták a szabadidőt, a francia riviérán pihentek

A Manchester City játékosai nem akarták elhinni, hogy mekkorát védett WBA lapusa a 94. percben - VIDEÓ sport labdarúgás F2 Átigazolás FC Barcelona F1 LaLiga Real Madrid premier league Juventus Serie A PSG Bajnokok Ligája vide. Egy PSG-meccsen történt incidens sokkal kínosabb helyzetbe hozta a komplett román futballt, mint a romániai magyarokat védő szervezetek több éves gyűlöletbeszéd elleni fellépése. A románoknál most mindenki hátrál, pedig egyáltalán nem egyértelmű, hogy tényleg rasszista volt-e a játékvezető megjegyzése A brazil szupersztár koronavírus-fertőzése miatt csak pénteken állt újra edzésbe. A vasárnapi találkozón - 1-0-s vendég vezetésnél - a hosszabbításban egymásnak ugrottak a két csapat játékosai egy szabálytalanság után. A tülekedésben Neymar a tarkóján megütötte a spanyol Alvaro Gonzalezt, ezért piros lapot kapott

Neymar góljával a PSG játékosai a legeredményesebbek a vb-n. Mexikó ellen is egy PSG-játékos volt a különbség. Forrás: m4sport.hu | 2018-07-02 19:4 A Paris Saint-Germain a hivatalos oldalán előzetesen már beszámolt arról, hogy a párizsi Notre-Dame székesegyház oltási munkálataiban résztvevő tűzoltókat és a családtagjaikat meghívja az AS Monaco elleni mérkőzésre, amelyen a csapat játékosai az említett különleges mezben lépnek pályára

Szerényebb repülőgéppel járnak meccsre a világ egyik legdrágább kézilabdalabda csapatának, a Paris Saint-Germainnak (PSG) a játékosai, mint Orbán Viktor magyar miniszterelnök - vette észre egy olvasónk. A Bajnokok Ligájában szombat este a MOL-Pick Szegeddel játszik a francia csapat. A világklasszis együttes egy német gyártmányú, legalább húszéves, légcsavaros, a. A PSG egy hazai duplázással azért vigasztalódhatott volna - már ha ez vigasztalja őket -, azonban a Francia Kupa döntőjében 2-0-s előnyről, tizenegyesek után kikaptak a Rennes-től. Az elmúlt időszakban egyébként sem ritka, hogy elverik a párizsiakat, a bajnoki ezüstre hajtó Lille például egy ötössel kínálta meg.

Rasszizmus? - Félbeszakadt a PSG Bajnokok Ligája-meccse

Sport365.hu - A negyedik bíró rasszista megjegyzése miatt ..

A PSG játékosai megnyugodtak 3-1-nél a Barcelona elleni mérkőzésen 2017.03.10 - 16:46 Megosztás: Hiába szerzett négygólos előnyt az odavágón a Paris Saint-Germain a Barcelona ellen a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, a katalánok szerdán az évszázad meccsén hatot gurítottak a párizsiak kapujába és sporttörténelmi. Kiváló mérkőzésekkel rajtolt el a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntője az elmúlt héten. Izgalmakban és jó egyéni teljesítményekben nem volt hiány, amelyet az Európa Kézilabda-szövetség sajtósai által összeállított első kör válogatottja is bizonyít.. A legjobb balszélsőnek Gensheimert választották, ami azért meglepő, mert hét góljából hatot. A vasárnapi találkozón - 1-0-s vendég vezetésnél - a hosszabbításban egymásnak ugrottak a két csapat játékosai egy szabálytalanság után. A tülekedésben Neymar a tarkóján megütötte a spanyol Alvaro Gonzalezt, ezért piros lapot kapott. a PSG német vezetőedzője a találkozó utáni sajtótájékoztatón kitért rá. Miközben a PSG két játékosát, Marco Verrattit és Blaise Matuidit bulizáson kapták még a Barcelona elleni 1-6 előtt, a katalán fővárosba történt utazás előestéjén a L'Equipe cikke szerint, a két érintett, valamint Julian Draxler és Thomas Meunier egy rögzített beszélgetése is nyilvánosságra került. Az Index szúrta ki, hogy a futballisták röhögve beszéltek. A PSG ötödik francia csapatként került a legrangosabb kupasorozat döntőjébe a Reims (1956, 1959), a Saint-Étienne (1976), az Oympique Marseille (1991, 1993) és az AS Monaco (2004) után, a trófeát közülük csak a Marseille-nek sikerült elhódítania 1993-ban. Bajnokok Ligája, elődöntő: RB Leipzig-Paris Saint-Germain 0-3 (0.

Index - Sport - Kézi-BL: hat gólról jött vissza, nagy

Sport365.hu - A United középpályása keményen beszólt a ..

b, Miután egy csapat játékosai egy negyedben már 4 személyi vagy technikai hibát elkövettek, minden ezután következő játékos elleni hibáért két büntetődobást kell ítélni. c, Ha a hibát kosárra dobó játékos ellen követték el, akkor Futball élő eredmények minden ligából és versenyből a Sofascore-on. Élő eredmények és élő végeredmények valós idejű frissítése több mint 500 ligából az egész világon

Botrány Párizsban! Félbeszakadt a PSG BL-meccse Goal

A török játékosok nem akarták folytatni a meccset, a PSG színesbőrű játékosai is reklamáltak, mintha nem több millió eurót kereső futballisták, hanem óvodás kislányok lennének. Csodálom, hogy nem térden állva vonultak le a pályáról - a Black Lives Matter iránti szolidaritásból Solskjaer elárulta, hogy a vereség után csalódottak voltak a játékosai az öltözőben, ő azonban úgy véli, hogy még nincsen minden veszve. Nagy hegyet kell megmásznunk, de mi a Manchester United vagyunk, mi mindig talpra állunk - szögezte le Foci élő eredmények a SofaScore LiveScore élőben több mint 600 labdarúgó bajnokságból. Kövesd az élő eredményeket, statisztikákat, csoport tabellákat, sorsolásokat és videókat a Bajnokok Ligájából Norvégiából származó sajtóhír szerint a THW Kiel érdeklődik a PSG 23 éves sztárja, Sander Sagosen iránt, akinek a szerződése 2020 nyarán jár le a francia klubnál. A norvég válogatott irányító a 2017-18-as szezon kezdete óta erősíti a PSG-t Elképesztő összegeket kapnak a PSG játékosai! | Focihírek Tiki-Taka TV. Elképesztő összegeket tehetnek zsebre havonta a Paris SG játékosai! További hírekért nézd meg a videót!.

Sport: Ma játsszák le a PSG és a Basaksehir félbeszakadt

Ronald Koeman a szombat délutáni Real Betis elleni bajnoki mérkőzést megelőzően elmondta, hogy a játékosai túl kevés alkalommal próbálkoznak meg a távoli lövésekkel, illetve azt is, hogy ezen a hétvégi találkozóra megpróbálnak változtatni, de kiemelte az ellenfél kapuja előtt történő pontatlanságokat is. A meccsről Bármelyik találkozó fontos Kedden este a Paris Saint-Germain a török İstanbul Başakşehir csapatát fogadta a Parc des Princes stadionban a labdarúgó Bajnokok Ligája H csoportjának 6. fordulójában. A találkozó azonban a 14. percben félbeszakadt miután a török csapat játékosai levonultak a pályáról a szenegáli Demba Ba kiállítása után Thomas Tuchel, a PSG német vezetőedzője a találkozó utáni sajtótájékoztatón kitért rá, Neymar azt mondta neki, rasszista inzultusról volt szó, de hozzátette, ő maga nem hallotta, mit mondott az ellenfél. Neymar egy kicsit ideges volt, remélem, ehhez semmi közünk. És azt, hogy ez nem rondít bele a győzelmünkbe Kedd este a H-csoport küzdelmeit befejezendő kapott volna helyet a Paris Saint-Germain - Basaksehir találkozó a programban, a meccset el is kezdték, azonban a 23. percben félbeszakadt.A L'Equipe patinás francia sportlap információi szerint a török szakmai stáb egyik tagja inzultálta a negyedik játékvezetőt, Sebastian Colțescut, aki erről szólt a játékot vezető Ovidiu. Jól kezdtek a vendégek, a PSG hét perc alatt csupán egyszer talált be (1-3), de a folytatásban összeállt a védekezése, és a 17. percben átvette a vezetést (7-6). A következő percekben a szegediek többször is a kapufát találták el, ezt a párizsiak kihasználták, és jelentős előnyre tettek szert (11-7)

Ezután a Basaksehir játékosai és stábja azt állította, hogy a negyedik bíró rasszista megjegyzést tett a kameruni szakemberre. Tíz perc vita után mindkét csapat elhagyta a játékteret, a mérkőzés félbeszakadt , a pótlásról, és az új játékvezető stáb kijelöléséről pedig később döntött az UEFA A PSG elleni Bajnokok Ligája párharc első mérkőzése előtt a korábbi madridi játékos, Angel Di María is beszélt az esélyekről. A rendkívül gyors szélső most kiváló formában van, ott lehet a kezdőben is a madridi meccsen, és a következőket gondolja az előttünk álló meccsekről

Neymar zokogva, térdre rogyva ünnepelte a PSG BL-döntőbeNeymart eltiltották, Álvaro González ellen fegyelmi indulSport365

A PSG játékosai Haaland gólörömén viccelődtek - vide

A HTC Vive megvásárolta a Rezzil Player 21 játékot, így ez már a Viveport áruház kínálatát bővíti - ezentúl akár te is otthonról csiszolhatod a foci-tudásodat a Rezzil profi VR technológiája segítségével, akárcsak világszerte a nagy klubok professzionális játékosai Két PSG-játékos volt a főszereplő a labdarúgó-vb szombati nyolcaddöntőiben. A francia Kylian Mbappé először kiharcolt egy tizenegyest, majd két gólt is lőtt, vagyis oroszlánrészt vállalt a franciák 4:3-as győzelméből Argentína ellen.A másik meccsen Urugua Rudy Garcia, a hazaiak vezetőedzője azt nyilatkozta, hogy picit fáradtak a játékosai és ezért ma a hétvégi bajnokihoz képest jó néhány helyen változtatni fog. A Lyon esti összeállítása attól is függ majd, hogy Cornet és Toko Ekambi tudja-e vállalni a játékot, mert még mindig kisebb sérülésekkel küzdenek. A PSG. A MOL-Pick Szeged házigazdaként 32-29-re legyőzte a francia Paris Saint-Germain csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában, vasárnap. Férfi Bajnokok Ligája, A-csoport, 12. forduló:MOL-PICK SZEGED-PSG HANDBALL (francia) 32-29 (15-18)Szeged, játékvezetők: Madsen, Mortensen (dánok).SZEGED: Alilovic, Mikler (kapusok), Bánhidi 2, Blazevic 1. Jól kezdtek a vendégek, a PSG hét perc alatt csupán egyszer talált be (1-3), de a folytatásban összeállt a védekezése, és a 17. percben átvette a vezetést (7-6). A folytatásban a szegediek többször is a kapufát találták el, ezt a párizsiak kihasználták, és jelentős előnyre tettek szert (11-7)